» Poradna » Mobily

Iphone

Dobrý den, Můj iphone 5s se poslední dobu hrozně seká, špatný kontakt s novým displejem, ale je jen jeden problém, druhý je ten, že se mi včera úplně vybil mobil a tak jsem si ho dala na nabíječku ... přes noc se "nabíjel" a ráno přijdu a je zcela vybitý. Tak ho zkusím dát znovu do nabíječky... jenže na nabíječku mi ukazuje jen baterii červeně zabrvenou (jen z části) a když nabíječku vytáhnu pod baterií se objeví logo nabíjení. Byla bych ráda za jakoukoli radu.

Odpovědi na otázku

servis?

kladivo je taky dobrý léčitel

"..špatný kontakt s novým displejem.." - to znamená že jste měnila displej? Sama nebo někde v servisu? Pokud v servisu tak reklamace provedené opravy.Je možné že odešla baterie, přeci jenom 5s už je docela starý kousek.Jinak to sekání může způsobovat i sw problém, ale pokud se ani nenabíjí, tak bych prvně hledal příčinu v baterii.