» Poradna » Mobily

Iphone z bazaru

Dobrý den chtěl bych si koupit Iphone 6s plus z bazaru, ale nevím co znamená když je u nabídky napsáno Stav zámku: Zablokováno v sítiMPN:MKU92B / AMohl bych poprosit tedy o radu, děkuju

Odpovědi na otázku

A jak máme my vědět co tím ten bazar přesně myslel. Tipuju, že je to USA s blokací na jejich operátora. Nevím ale proč se nezeptáte prodejce. To je snadnější psát na poradnu, která s tím prodejem nemá nic společného?

To znamena to ze nekupuj nakej debilni iphon z bazaru ty ....... a nasetri si na novej a ne na kej zablokovanej. Z takovejhle lidi fakt nemuzu.....

Jak píše kolega.. Může být blokovaný kdekoliv, to mi bohužel nevíme, nejsme jasnovidci, jsme pořád jen obyčejní lidé.. Nejlepší, co můžeš udělat jen napsat prodávajícímu, kde přesně je blokovaný. Jinak celkově blokovaný telefon znamená to, že je vázaný jen na daného operátora, takže zjednodušeně, když by byl blokovaný v rakouské síti A1, tak to v česku na vodafonu nepojede. Kapišto?

podla číselného kodu/ak sa mám spolahnúť na hodnovernosť údaju/ je to usa verizon s virtuálnou sim kartou,takže v cz nepoužitelný ani po odblokovaní ,netuším či v cz nejaký operátor poskytuje služby s virtuálnou sim kartou,bežná sim karta tam použiť nejde....