» Poradna » Mobily

IPhone XS nebo Note9

Zdravím, Co je podle vás lepší telefon Note9 nebo iPhone XS? Chtěl bych pomoct vybrat z těchto dvou mobilů pro tátu aby byl jednoduchý ale výkonný s co nejlepším foťákem. Děkuji za normální odpovědi.

Odpovědi na otázku

Všechno je jen o systému, který tátovi vyhovuje, ani jeden z nich není lepší. Oba to jsou špičky ve své třídě.

proč tam máš ten Note? Otec používá stylus? Pokud ne, má Note spoustu alternativ."aby byl jednoduchý"To je u smartphone trochu protimluv ne? Pokud otec chce pěkně fotit a chce jednoduchý telefon, tak si může koupit foťák a k němu tlačítkový telefon. Cena vyjde podobně, ale fotky budou o několik řádů lepší.

Nebo taky nebudou, jelikoz vyrobci fotaku dost zaspali a soucasne fotomobily casto vytvori lepsi fotku nez bezne kompakty, bez nutnosti nejake snahy a znalosti ze strany uzivatele (ruzne Ai rezimy, atd.)Za sebe bych doporucil iPhone, jednoduche a intuitivni ovladani, moznost automaticke zalohy celeho zarizeni na iCloud a mnoho dalsich drobnosti...Jako fotomobil s Androidem v podobne cenove relaci Huawei P30 Pro