» Poradna » Mobily

Iphone XS nebo Galaxy S10?

Apple iphone XS vs. Samsung galaxy s10?Jaký telefon se vyplatí pořídit? Na cenu nehledím, chci přejít z Galaxy S8+

Odpovědi na otázku

Měl Jsem 5s, 6s, teď mám sedmičku.Až budu řešit nový model - koupím zase Apple. Proč? Jsem už za ty roky zvyklý..To, že iphone nemá nejvíc GB ram, nemá luxusní displej poslední módy, a že si nemohu nastavit MP3 vyzvánění na budík je mi úplně jedno..Za ty roky je to prostě zvyk.Tak si prostě kupte to, co Vám vyhovuje a na co jste zvyklý - srovnávat dva odlišné operační systémy - to jen tak nejde..

Já měl právě dlouho 5s a teď galaxy s8+, ale víc mě zase láká jít zpět k iphonu..

Pokud nechceš měnit zvyky, tak s10.Pokud chceš zkusit "něco jiného", tak iP.Nevyplatí se ani jeden.

Proč se nevyplatí ani jeden a jakej by se podle tebe vyplatil? Jinak apple jsem už měl, takže zvyklej jsem na oba, jen váham

Nenech se ovlivnit hloupyma kecama ze se neco nevyplati.Argument o nicem.Vyber si sam co ti vyhovuje, nikdo ti nerekne co je pro tebe nejlepsi.

Jestli váháš, hoď si korunou. Vyplatí se, pokud na sebe nejdýl do roka vydělá. Ale jestli si chceš udělat radost, proč ne.

akym sposobom dokaze telefon na seba zarobit?

Kdybych porovnal život bez telefoni a život s telefonemy opravdu mi ušteří spoustu práce. Ale nepotřebuju k tomu předražený krám typu iphone, stačí xiaomi za 10K (procák na úrovni toho S10)

to by měli poradit ti kteří vydělavaji na IG apod sociálnu kde bez mobilu fotku nepřidáš plus tyto uz docela dobře zvladnou natočit i video takže ani s YT nemaj problem

Přidáš, ale není to nejpraktičtější.

a v cem ti nestaci S8+?

Mám rozbitej celej display a hrozně blbne nabíjení..tak chci jít do novýho

Na tom není co řešit.Pokud preferujete IOS, pak iPhone XS.Pokud preferujete android, pak S10.Myslím ale, že pokud přecházíte z S8 tak asi preferujete android, proto bych počkal než vyjde S11 a koupil ten, měly by vyjít začátkem 2020.

Kup si co chceš, nikdo to za tebe rozhodovat nebude. A když nehledíš na cenu, tak bys měl aspoň hledět na operační systém, protože Android a iOS se dost liší a každému vyhovuje víc něco jiného.

oba jsou super tady asi fakt hodit korunou- ani s jednim nešpalneš vedle a pokud jsi měl i iso i droid tak uz vis co oba umi a co umi jeden lepe nez druhy- já měl taky androidy i apple a ted zvažuji note 10- cena podobna s10+ a ten spen ma neco do sebe- ale je to uz fakt spis pracovni nastroj a krom spen chci taky zkusit ten dex

Pokud ti jde o bezpečnost (používáš bankovní aplikace, apple pay, atd), tak rozhodně iOS tedy iPhone. Android je underground, aplikace si tam dělají, co chtějí a z oficiálního app storu si klidně stáhneš zavirovanej soft, kterej ti na pozadí posílám placené sms nebo volá do ciziny. Tohle se na iPhone nemůže stát a za celou historii iPhonů se to nestalo. Na Adroidu každodenní záležitost.

Dostal si mínusy od oviec

Proč šíříš nepravdy o věcech, o kterých toho moc nevíš?

Verdikt jasný jak vybrať trenky proti slipom, samozrejme pokiaľ niesi ovca čo žere jablká