» Poradna » Mobily

Iphone xr

Zdravím, mám iphone xr, jsou tady v SMS ty memoji, a chci se zeptat, jestli se za ně platí nebo ne 🙂 děkuju za odpověď.

Odpovědi na otázku

Proč by se za ně mělo platit? A jak asi?

Mám paušal a jestli se za to bude učtovat vic

Třeba za MMS se platí...

Tak záleží přece na tom, jakou formou se to bude posílat. Pokud formou SMS, platíš jako za SMS, pokud formou MMS, tak platíš za MMS a pokud se to posílá jako data, tak je to součástí dat.

Hele, jdu normálně do iMesseges, do konverzace a poté, mám dole ikonky, mám tam ty “animoji” kliknu na to, nahraju nějaké to zvíře, a pak mám v pravo dole odeslat, a vlevo dole odstranit 🤣 tak nevim jako co se to posila.. jestli je to zdarma nebo ne....

ty jsi si žádný telefon kupovat neměl

Hele, mám iphone po 1. Tak nevim jestli se za animoji plati nebo ne... od toho ta poradna je, ne? Tak když jsi tal chytrý tak mi poraď....

Pokud je dáš do normální SMS, tak se ti zkrátí limit počtu znaků ze 160 na 134, nebo kolik to je. Jako kdybys psal diakritiku.