» Poradna » Mobily

IPhone XR Vs Samsung Galaxy s10e

Dobý den, chtěl bych se zeptat, který z těchto telefonů je lepší koupě. Od jakživa mám android, ale prostě jsem se zamiloval do iOS, ale když se podívám na recenze a srovnávání, IPhone definitivně prohrává a to skoro ve všem. Jsem si vědom, že u IPhone je něco jiného parametry a používání. Nevím zda o trochu dražší telefon s mým milovaným iOS by byl lepší než osvědčený "nabouchaný" android. Který mi doporučujete? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Osobně musím říct, že přechod z Androidu na iOS byl ten nejlepší krok který jsem udělal a zpět už bych se nevrátil.Mezi těmito rivaly vždy platilo, že android je ten, který je jak ty říkáš "nabouchanější"...otázkou je, zda už s tím ty jejich telefony jsou schopny pracovat, nebo je to stejně naprd, jako pár let zpět..Potýkám se denně s Androidem a os. telefon mám už několik let iPhone a jak říkám, neměnil bych.Pokud chceš velký výkon na jednotlivé aplikace, jdi pro android(hry,render,etc.) Pokud chceš spolehlivý telefon, který tě na nic nenechá čekat, určitě bych volil iOS .Každopádně toto je otázka jako zeptat se, zda je lepší fandit Slavii nebo Spartě. Snad tady nerozpoutáš další geek war

oba

Presne, v tychto nelahkych casoch, treba pomoct ekonomike.

Máš korunu ?Pak si hoď korunou :).Za tebe nikdo nerozhodne, vykoušej a co ti vyhovuje kup.A řešit výkon ? Hm oba modely ho mají na rozdávání (mimo her).Řeš jak ti vyhovuje systém, ovládání, u jabka zajisté když máš k tomu AW, Ipad, Mac atd. atd..

Připlatil bych si trochu na iPhone 11.

Jakoby jsem 15ti letý kluk, nevím jestli to má smysl pro mě.. Ale myslíš, že to je fakt hodně změny za těch pár tisíc?

ak mas naozaj 15 rokov, tak by som ti ten telefon dovolil kupit ak si si sam zarobil $$$ na brigade. Lebo ked ti to kupi otec, nikdy sa nenaucis, ze peniaze maju hodnotu. Na tych 2 telefonoch nespravis nic naviac ako na 200-300€ telefone, takze by som ti kupoval v tejto cenovej relacii. Ked si si na to ale zarobil, kludne..

Díky, právě na celé si šetřím sám a vzdělávám se o financích a vím jakou mají hodnotu, právě proto bych chtěl vědět jestli to už není prostě "overkill" a vážně u IPhone 11 sedí cena a výbava. Myslíš, že je na můj věk cca 16K za telefon moc? I když si šetřím sám? Nerad bych utratil tolik peněz za "hloupý telefon"..

cenu zdviha najma bezdrotove nabijanie, inak co nevie https://www.alza.cz/motorola-moto-g9-plusaby si za to dal +200% ceny?

No hledám nějaký telefon do 6,1 palců velký, aby byl i dobrý na dnešní poměry. A když se podíváš na telefony, tak to jsou buď iphony nebo samsungy a všechno nad 10 000Kč (390€), potom je možnost pixel 4a, ale ten se mi nezamlouvá. Proto "musím" přemýšlet nad těmito dražšími telefony.

musis len jest, srat, pit a dychat. Vsetko ostatne nemusis a bezne veci co POTREBUJES vybavit cez telefon vybavis aj +/-100€ telefonom. Matke som kupil moto G7power super paradny telefon, len nema NFC. G8power este kupis za 4300kc, takze fakt pre 15 rocneho mladeho muza vyberat telefon za 16000 mi pride overkill.

A taky spoustu veci muzes obehniut a telefon nepotrebujes vubec.Uvadet tady co si komu koupit je hezke, ale to mu moc nepomuze.Taky muze chodit v teplakach po starsi segre parady udela dost.Neres cizi finance, usetril si nebo vydelal chce nejaky foun, a je na nem co si koupi.Obecne pouzivame v rodine produkty Apple a nemam pocit, zadneho luxusnu nebo draheho zarizeni, spotrebni vec, ktera funguje k maximalni spokojenosti.

Ano, myslím si že ten širokoúhlý foťák, novější procesor a o rok delší podpora za těch pár tisíc navíc stojí.

Milovaný iOS ? :D Tak v tom prípade si určite kúp iPhone. Jednoduché :D

Přesně tak, pokud mu sedl systém tak je vymalováno.

To ti tady nikdo neřekne. Záleží co na mobilu děláš. Každý má jiné preference. Mě doma leží Lenovo K10 Note, ale bylo pro mě jednoduše zbytečně moc výkonné, tak jsem se vrátil zpátky na S7 Edge. iOS jsem nikdy neměl, ale teď se taky poohlížím po iphonu. Ale zas ne žádnou topovku, 6S/7/8. Je čistě na tobě jestli zvolíš milovaný iOS, nebo nadupanější mobil.

iPhone 12 Mini je rozměrově ještě menší jak 6/7/8 a přitom umí všechno co jeho větší bráška 12 "obyč". Mrkni na něj, sám jsem si ho pořídil a jsem velmi spokojený.

Nezachytil si pointu? Ty mu ponukas drahy mobil, ale on chce “levny” iPhone, asi z bazaru.

Viděl jsem že měl "Note" a nějak čekal že chce pro změnu malý, když vyjmenoval 6S/7/8. Moje chyba. Pokud je rozpočet napjatý, tak nejlevnější iPhone, který se ještě teď vyplatí koupit je dle mého XR, klidně bazarový.https://www.mp.cz/mobilni-telefon-apple-iph...

Ahoj, ja by som ti poradil takto. Ak mas rad reklamy vsade, kde sa ti ich dana webstranka alebo appka rozhodnu nadelit a ak chces ako chuj platit za appky, ktore reklamy nezobrazuju, kup si iPhone. Ak reklamy nemas rad a za appky platit nechces, kup si Android a nainstaluj BlockThis. Nieco ako Redmi 7pro alebo Oneplus Nord a este ti zostane na jointa.

já mám android a za aplikace platím.. tuhle možnost si nějak vynechal..Nebo ty pracuješ zadarmo když to chceš i po vývojářích sw.

Ked si precitas jeho poslednu vetu, bude ti to jasne, je to smazka.

Reklamy v aplikacich na iOS? Kde? Toto je domena androidu, tam je to celkem bezny jev... ano muzes je blokovat, vsak at se jde vyvojar treba napast. Normalni je za sluzby, obsah atd. platit (at uz penezmi nebo zobrazenim reklamy).