» Poradna » Mobily

IPhone výstupní proud z power banky

Ahoj, mám iPhone 5S, ted jsem si koupil power banku ADATA PV110, která má 2 výstupy, jeden 1 A a druhý 2,1 A..chci se zeptat jestli můžu telefon nabíjet i z toho 2,1 A...nechci si zničit telefon a nevím jaký maximální proud muže telefon nabíjet...

Odpovědi na otázku

Ahoj. Muzes. Ja pouzivam 2.1A nabijecku v aute i doma. Nabijim tim iPhony i iPady uz nekolik let a nikdy jsem s tim problem nemel. I Apple na svych strankach uvadi, ze 2.1A (12W) nabijecku je mozno pouzit k nabijeni iPhonu.

Nabíjecí proud si určuje telefon, takže můžeš mít klidně 100A nabíječku, ale on ai vezme jen kolik potřebuje.