» Poradna » Mobily

IPhone vs UMIDIGI ONE

Zdravím , Potřeboval bych poradit ohledně výběru mého nového telefonu Je lepší IPHONE 6 nebo tento čínský UMIDIGI ONE odkaz-https://www.czc.cz/umidigi-one-32gb-dual-sim... nevím který z nich vybrat

Odpovědi na otázku

Já doporučím připlatit si na 6S, ten jde i dnes v pohodě používat.

Jestli mas penize na iPhone6, tak 6S uz neni takovy rozdil a 32GB verze je bez problemu pouzitelna (16GB nebrat). Nejakeho pofiderniho cinana s Androidem bych vubec neresil...

Já sice nejsem zrovna fanoušek Apple, ale opravdu myslíš vážně, že se rozhoduješ mezi iPhone a takovým noname čínským křápem? Jsi normální? A mimochodem, nejprve si ujasni, jestli chceš iOS nebo android, to je dost zásadní rozdíl.

Já bych ti spíš doporučil ten UMIDIGI ,,má lepší RAM to za-prvé a za druhé bych moc neřešil značku protože skoro všechno je z Číny … IPhony se skladají taky v Číně

Na i-zarizenich je svym zpusobem super ze nemusim resit kolik maji RAM nebo jader CPU... protoze vizm ze aplikace ktere z App store nainstaluju budou pro to zarizeni optimalizovane a pobezi jak maji.

fotoaparát se srovnáním vyhrává UMIDIGI

V počtech pixelů nebo v kvalitě obrazu?

No to určitě, jak jsi na takovou pitomost přišel? V takových telefonech jsou odpadní fotomoduly...

kdyby aspoň šlo o nějaký Huawei / Honor - ty údajně fotí fakt solidně na telefon.

Potvrzuji, mám obyčejného Honora 6X, a za dobrého světla jsou fotky opravdu výborné.

komicka figurka tento Jakub.

Blbější vysvětlení už jsi napsat fakt nemohl...

proč rozhoduješ mezi Apple a čínským noname? Z Android telefonů by se určitě našlo něco solidního u odzkoušených značek.

Kromě Mediateku nevypadá nabídka této značky jako úplná zrada: https://store.umidigi.com/goods.phpa dokonce mají i mobil s keramickým tělem, jaký zkoušelo Xiaomihttps://store.umidigi.com/goods.phpBýt to model nějaké důvěryhodnější značky a mít Qualcomm, tak je to za tu cenu prodejní hit.

určitě iPhone, nad tím druhým krámem ani nerozmýšlej

Také bych doporučil raději iPhone nebo jiný známější telefon se systémem Android. Jsem dlouholetý uživatel a nikdy jsem s ním neměl problém. Proti Androidu nic nemám, oba systémy mají své pro a proti, ale záleží co ti vyhovuje. Ale otázkou je jestli brát zrovna 6, jelikož už je to 4 roky, pomalu 5 let starý model a tak těžko říci jak dlouhou bude mít podporu nejnpvejšého iOS od Applu. Nejnovější iOS 12 sice podporuje, teoreticky by měl i iOS 13 a 14, ale zda bude podpora i dalších verzí je jen na náročnosti systému na HW i na Applu. Takže ještě 1-2 roky snad podpora bude, ale pak může být problém s aplikacemi, které budou vyžadovat nejnovější verzi systému. Proto bych raději volil 6S nebo 7 a kapacitu alespoň 32GB, u 16GB máš něco málo přes 11GB a to ti stačí na pár fotek/videí, knih, aplikací a pár písniček (pokud nepoužíváš data a třeba Apple Music, Spotify atp.), ale dá se to uskromnit třeba přes Cloudy, nebo zálohy na PC.