» Poradna » Mobily

IPhone volání

AhojMám menší problém s mým iPhonem.Když mi někdo volá, ukáže se dotyčnému, že mám obsazeno.Až napodruhé to jde bezproblémů.Dělá to každému.Jsem rád za každou radu.

Odpovědi na otázku

... mě ne, mám Android ...

jaký iPhone ? model / verze iOSjaký operátor ?Nemáte problém s VOLTE ? Zkoušel jste restartovat tel a případně zakázat LTE

Máš zapnutý mód: Nerušiť. Ikona mesiaca.

Vela krat staci restartovat mobil a niekedy treba zavolat operatorovi.

Ahoj, neboj, toto nie je chyba, ale vlastnosť režimu, ktorý si si zapla. Bohužiaľ nemám aktuálne pri sebe pracovný mobil aby som ti napísal ako to vypnúť. Ale tiež som si to raz zapol a chvíľu mi trvalo kým so to našiel ako to vypnúť. Pohľadaj len v nastaveniach.

A nemáš zapnuto toto:Opakovaná voláníPokud tento slider zapneme, u druhého volání od stejné osoby v intervalu tří minut nám telefon i přes zapnutý režim Nerušit zazvoní

Základ je ten zapnutý režim Nerušit. Opakované volání už je jenom možnost aby se lidem, kteří nezbytně potřebují s dotyčným hovořit, dala šance dovolat i když nechci být rušen. A pak je ještě možnost nastavit si některé lidi jako VIP a ti se dovolají ihned kdykoli.

Problém bych viděl spíš u operátora. Zkus jinou simkartu.

Podarilo se to nejak vyresit? Mam stejny problem.