» Poradna » Ostatní

IPhone se

Dobrý den, rozjede iPhone SE bez sekání pokemon go atd ? U všech aplikací je napsáno že je to kompatibilní s iphonem 5/s 6/s a o SE nikde nic není napsáno

Odpovědi na otázku

kdyz je to jeden z nejvykonnejsich telefonu na svete za nejlepsi cenu ze vsech tak co myslis

To ano ale proč u těch aplikací neuvádějí kompabilitu s SE ?

nevim mozna proto ze v iOS 10 uz mam kompatibilitu uvedenou pouze takto:Je pozadovan iOS 8,0 a novejsi, kompatibilni se zarizenim iPhone, iPad a iPod touchtim je logicky mysleno ze jakekoli z techto zarizeni ktere bude mit iOS 8 a novejsi tu hru spusti kazdopadne bat se nemusis, na SE hra pojede jak z praku

Dobře děkuji

Ha ha vtipálku

bez si neco zjistit nez ze sebe udelas blbce, az skoro pul roku po uvedeni iPhone 6s kterej ma stejnej vykon jako SE ho prekonal jinej konkurencsni SoC a to ani ne o 5%, v kombinaci s odladenosti iOS se na nej porad nikdo nechyta

Jasně a teď tu o Červené Karkulce :D Mimochodem, dodnes nebyls schopen odpovědět na tu nejzákladnější otázku, v čem že je vlastně ekosystém apple lepší, než ostatní. Namáhat se nemusíš, já tu odpověď znám, ale jen pro formu, kdybys chtěl ze sebe udělat ještě bečivější iOvci, než už jsi :)

neodpovedel sem protoze s tebou se nema cenu bavit, nikdy nepriznas ze krom nexusu je na tom androit po strance odladenosti, podpory a ekosystemu dost spatne a nexus zas co se tyce HW nebejva nic extra

Prečo tu niekto obhajuje ten lagdroid? Mal som Nexus 5 a aj tak po mesiaci sekal jak sviňa. V práci mám iPhone 5 a 3 roky bez sekania a problémov so systémom. Reštart iba pri aktualizácií na nový systém. Na Nexuse reštart raz za dve týždne, aby šiel normálne.

Neodpověděls, protože nemáš co. Ostatně na to nedokáže odpovědět žádná iOvce A jinak Nexusy nejsou jediné, které šlapou dobře, to si buď jistý iPhone je pěkný, perfektně zpracovaný, proti tomu nemůžu nic říct, ale existuje spousta androidích telefonů, které jsou zpracovány srovnatelně a stejně tak dobře fungují.