» Poradna » Mobily

IPhone se sám ztlumí

Ahoj, mám iPhone 6S a s novým updatem iOS 14 přišla chytrá featura, když po připojení telefonu k AUX při vysoké hlasitosti se telefon po nějaké doběztlumí aby mi chránil sluch.Bohužel, nikoho v Applu asi nenapadlo, že by člověk mohl používat telefon jako hudební přehrávač v autě.Mám v autě yatour, telefon připojuji přes 3,5mm jack. Vždy jsem byl zvyklej mít v telefonu hlasitost na maximum, protože hlasitost rádia si mění rádio samo podle rychlosti a hluku v kabině. Vadí mě to a nenašel jsem způsob jak to vypnout, respektive ono to asi vypnout nejde. Ale je nějaký způsob jak to ošálit? Třeba zapnout si nějaký režim v autě, kdy by to přestalo? Jediný co mě napadlo tak koupit si k Yatouru Bluethooth příjimač kvůli debilnímu iPhonu. Teď mě ještě napadlo jestli to není tak hloupý, kdybych si koupil tu jejich redukci z Jacka na Lightning a připojoval to přes to. Díky//Smazán troll "Ludvík Janíček" (="joachym"), který si sem chodí pouze léčit svůj komplex méněcennosti.//

Odpovědi na otázku

Už jsem to viděl někde řešit a je to zase kvůli nějakýmu EU nařízení a vypnout nebo obejít to nejde. I přes BT se to ztlumuje.