» Poradna » Mobily

Iphone SE, nebylo mě slyšet při volání na reproduktor

Zdravím, mám 2 dny iphone SE a je to můj první iphone.Dneska jsem volal a chtěl jsem si to dát na reprák.Já jsem volajícího slyšel, ale on mě ne.. když jsem to přepl na normální přední repráček, tak to bylo v pohodě.Neví někdo, čím by to mohlo být?

Odpovědi na otázku

Nejspíš nějaká závada, ne? :) Taky je možné, že sis nedopatřením mikrofon vypnul. A nebo je prostě vadný. Na hlasitý tel. se využívá jiný mikrofon, než při normálním hovoru.