» Poradna » Mobily

Iphone se - iphone 7

Zdravíčko, chtěla bych se vás na něco zeptat.Už nějaký rok mám iphone 7, akorát je v tom problém. Mám rozbitý fotoaparát a mám tam nehezkou šedou čáru na fotkách. Sklo mám popraskané a opravy jsou šokující. Sklo - 4490,- Fotoaparát- 3990 ,- A nemám to opravované poprvé. Pokud to chcete mít kvalitně,ty peníze tam opravdu hrají roli. Jiná cesty není. Iphone 7 mi přijde do rukou větší, vždycky jsem měla 5s. Tak nevím, jestli opravit 7 a dát do toho peníze, i když telefon už není originální po opravách, nebo si za peníze koupit nový originál SE a k tomu více gb. Přijde mi praktičtější. takový akorát. Jen abych nepřišla o nějaký velký dojem. Hledala jsem si i parametry. Ale raději se ptám.

Odpovědi na otázku

Ahoj, iPhone SE zřejmě nebude mít aktualizaci na iOS 13. Momentálně jej vlastním a jsem s ním spokojený. Fotoaparát v dnešní době není žádná hitparáda, ale stačí.Iphone 7 opravovat se taky nevyplatí, nevím jak jej máš dlouho, ale baterie odchází znatelně cca. po roce a půl.. Pokud dobře počítám tak oprava 8 000 Kč a nový iphone se zárukou cca. 12 000 Kč, nebo jak píšeš SE- pokud se ještě prodávají nové. Nebo bych se nebál na bazaru najít cca. 2 měsíce starý se zárukou- kupovaný Alza, Mall... Nejlépe z okolí, přijedeš, vyzkoušíš a budeš to mít za cenu opravy.

U iPhone SE budeš mít hlavně problém s titěrným displejem. Na tomhle něco psát, je utrpení, zvlášť pokud jsi měla doteď displej znatelně větší. Na malý se zvyká opravdu špatně, přestože jinak je iPhone SE funkčně a výkonem hardware dostatečný. Ale ten displej je fakt za trest.