» Poradna » Mobily

IPhone SE - Fps problém

Ahoj, nedávno jsem si zakoupil iPhone SE (měsíc dozadu) a vše je skvělé, jen homebutton je nějaký dívny, ale to není to co mě trápí. Trápí mě to, že když hraji ty nejméně náročné hry (Colorswitch, Geometry Dash atd...), tak se mi občas stane, že Fps spadnou třeba na 10 sekundu jen na polovinu. Jinak řečeno hra se na chvíli začne sekat a vše je zpomalené. Mrzí mě to, protože náročné hry jako je třeba Modern Combat 5 jedou bez zaseku. Byl bych rad, kdyby jste mi poradili, či aspoň řekli jestli to ma i někdo z vás, a nebo mám vadný kus.Děkuji za odpověď, Tomáš

Odpovědi na otázku

Vypni aktualizace na pozadí. Ukonči všechny další současně puštěné aplikace.