» Poradna » Mobily

Iphone problém

Zdravím, jakmile otevřu na svém Iphonu 11 facebook aplikaci tak dostanu tuto notifikaci: itunes store unable to process purchases. Neví někdo co s tím prosím? Zkus jsem se odhlásit i znovu přihlásit a nic

Odpovědi na otázku

Do teď Vám facebook na telefonu fungoval? Zkoušel jsem aplikaci odstranit a znovu nainstalovat? Také by se možná hodil i screenshot notifikace.

Vzhledem k tomu ze FB je bezplatna aplikace je to dost divne. appleID ucet, platebni metoda atd jsou ok?

Ten problém je zdá sa vyriešený, Apple sa k tomu už vyjadril.Facebook aplikácia je free, ale niektoré služby, ktoré obsahuje, sú napojené na iTunes Store.