» Poradna » Mobily

IPhone-iCloud

DObrý den je možné nějak odblokovat iphone zablokovaný na icloud??Mohl by mi někdo dát návod??jedná se o iphone 6 plus

Odpovědi na otázku

Ano jde... Zadat údaje původního majitele a nebo ho poprosit ať si na icloud.com odstraní ten iPhone ze svých zařízení, tak jde udělat restore a nebude to vyžadovat přihlášení původního uživatele.Pokud není původní uživatel, tak nebude ani iPhone...

dobře a dá se nějak zjistit ta emailová adressa

Zajděte na nejbližší policejní stanici a oni vám poradí

Jste někde nalezl iPhone? ;)