» Poradna » Mobily

Iphone baterka

Zdravím chtěl jsem se zeptat jestli jde nějak softwarove upravit kondice baterky na iPhone, v pátek jsem si zakoupil zánovní iPhone a baterka měla 99% kondici a dneska už má 97%

Odpovědi na otázku

iPhone mne ukazuje jen 5 cyklu nabití

Co bys chtěl u opotřebovaného telefonu? Těch 97% je ještě dobrá hodnota.

No mne jde o to ze před 5 dny tam bylo 99% a teď tam je 97%, 14 dnů mám na vracení z5 a rok záruku, tak jestli to řešit

Ano. Překvapivě baterka klesá. Až budeš chtít 100%, tak si kup nový a ne nějaký repasovaný šrot.

Tak vyzkoušej jak dlouho ti vydrží. Baterka jen tak neumře. A neodchází rychlosti blesku. LiCoO2 což používá Apple minimálně 1500 cyklu da

u 2 roky starýho telefonu není závada ani to když bys tam měl 90%. Důležitý je aby se ti ta hodnota po pár cyklech ustálila třeba na těch 90-95%.Třeba ten telefon někde delší dobu ležel a baterka potřebuje pár cyklů aby zase byla "v kondici"

Ok dik za radu