» Poradna » Mobily

IPhone 8 Nelze přetáhnout foto do pc.

Ahoj mám problém mám Iphone 8 a když si chci fiti dát do počítače tak mi to stále píše že je zařízení nedostupné vyberu nějakou fotku třeba a jak jí chci přetáhnout na plochu tak naskočí zase tato hláška.Ano restartoval jsem pc, ano restartovalo jsem mobil, ano dělá to víc kabelů nebo spíš teda všechny. Neví tedy někdo prosím proč mi to dělá ? Jenom dodám že až do dneška to šlo normálně.

Odpovědi na otázku

A neni to snazsi synchronizovat prez iCloud, zadne blbnuti s kabelem a ty fotky jsou diky tomu zalohovane/ulozene na vice mistech (telefon/icloud/pocitac)

už mě to nečte pc vůbec nejde nic... Nevím co s tím je vůbec.

Kolega psal, že se máš vykašlat na propojování telefonu s počítačem kabelem, to je sto let za opicemi :) Normálně to vyřeš přes iCloud.

Takhle jsem to uplne rict nechtel, ale v podstate diky iCloudu, Qi nabijeni a bezdratovym sluchatkum je konektor na mem telefonu stale panna 😀Jedine kde musim pouzivat kabel kuli nabijeni je iPad

Sto let za opicemi to bude, pokud:a)upload bude rychlý tak jak downloadb)bude to zadarmo jako je propojení mobilu kabelem či wifi.

Já nevím jak ty, ale já mám doma WiFi zadarmo. Respektive nemám tam žádný datový limit, takže je mi jedno, že se mi přes ni zálohují fotky i videa.

Cloud zdarma, nabízí málo volného místa, takže ti to wifi zdarma bude jen na ozdobu, když v cloudu nebudeš mít vše, co potřebuješ a nechceš za cloud platit.

No hlavne ty ukony musim provadet manualne - zapojit kabel, potrebna data zkopiroovat nebo synchronizovat... otazkou je proc to delat tako nepohodlne a slozite kdyz staci ze prijdu domu, telefon se pripoji na wifi a vse zacne probihat automaticky na pozadi aniz bych do toho musel nejak vstupovat...

On snad iphone neumí přenášet soubory přes wifi bez použítí cloudu? Pokud ano, pak se určitě najde i aplikace, která to umí dělat automaticky.

Nejspis ano, ale proc nepouzit reseni integrovane v systemu od vyrobce?

Viz mé dva body výše:1.mizerný upload2.cloud není zadarmo, teda je, ale takové volné místo zdarma, obvykle není dostačující.

Ty data vetsinou nahravate postupne (prirustkove), ne naraz tak i nevelky upload neni problem. Osobne me to netrapi, uploaduju rovnou prez data a domaci upload je vetsi nez download vetsiny CZ pripojeni. iCloud je za par drobnych (osobnich 50GB za 25kc, rodinny 200GB za 79Kc).Opravdu to nestoji za to komplikovat si zivot pretahovanim dat prez kabel nebo v lokalni siti, napr. wifi synchronizace s iTunes i kdyz to muze byt pro tazatele taktez mozne reseni..

automaticky nevím, ale kámoš si posílá data lokálně přes wifi pomocí Dukto:http://www.msec.it/blog/

Pořídít si NAS a na to dělat zálohu fotek přes wifi.

Mě to taky nejde přes kabel. jen fotky, některá videa se seknou a mobil je nedostupný pro pc. i cloud nechci. Možná to je sto let za opicema ale iphone nezvládne ani tak lehký úkol jako přetáhnout soubory přes kabel, to je smutný. člověk místo 5 minut stráví přes hodinu přetahováním souborů.