» Poradna » Mobily

IPhone 7 se zblázní v režimu sluchátek

Zdravím, mám asi rok a půl iPhone 7, spolu s ním i sluchátka na tu stupidní nabíjecí díru. V poslední době se mi stává, že když tam ty sluchátka zapojím, tak se hudba v lepším případě pořád zastavuje, v tom horším se začne přepínat, přehrávat zpomaleně nebo zrychleně, začne se zapínat Siri a hrát úplně jiná hudba než jsem pustil, to všechno naprosto nahodile. Už mi to tak jednou dělalo, ale párátkem jsem z té díry vytáhl prach a bylo to tak 3 měsíce v pohodě, teď tam žádnej prach není...a dělá to zas, ještě víc než před tím. Nemáte s tím někdo zkušenosti ?

Odpovědi na otázku

Ano porid nova sluchatka a uplne nejlepe bezdratova, pak takovehle problemy resit nebudes... Presne to jsem to s iPhpone 7 udelal taky, jelikoz ta redukce z Lightningu na 3.5jack k tomu primo vybizela (a nepopiram ze to byl zamer Apple).Jakmile si jednou zvyknes, tak zpet ke kabelu se ti chtit nebude. Doporucim vybrat i neco s W1/H1 cipem (Beats/Airpody) pro snadne propojeni s Apple produkty.

Nemusí tam být viditelný prach, ale evidentně tam je nějaký bordel, případně je nějak nalomený kablík od sluchátek. Takže zkusit jiná a popř. vyměnit za bezdrát.