» Poradna » Mobily

Iphone 7 Reklamace

Dobrý den, měl bych dotaz.Iphone mi přestal z ničeho nic fungovat nenačítá se síť pouze ukazuje "hledání" nebo "žádná služba". V servisu nemohli najít žádný problém , prý je možné , že na základní desku se dostala na voda, ale nevím ani kdy by se tam mohla dostat..Zkouším teď mobil poslat na reklamaci , mám šanci?

Odpovědi na otázku

V servise mohli vyskusat nejaku inu dosku...v telefone su nalepky, ktore zmenia farbu ked sa tam nejaka (chtiac ci nechtiac dostane). Ked je problem sposobeny vodou tak to asi nezreklamuju.Ak ale pises ze voda sa tam nemala ako dostat tak to moze byt HW problem a s reklamaciou by nemusel byt problem :)

V servise pouze restartovali software , začlo to znovu fungovat , přijel jsem domů začal se přehřívat , rychle vybíjet a znovu naskočilo "hledání". Prý , že se přehřívá není dobrá zpráva ohledně vody. Jinak děkuji za odpověď. Ještě mě napadá , když to nevyjde pojistka na blbost, ale s tou nemám úplně zkušenosti.

Taky ten mobil může bejt nějaká blbě vyrobená "kusovka". Reklamaci každopádně zkuste, nic to nestojí (teda krom případnýho poštovnýho nebo cesty do servisu/k prodejci).

Ten servis, to budou asi odborníci, co? Zkusil jste vyndat SIM kartu a dát do telefonu jinou (třeba od někoho z rodiny, kamaráda)? Jen na zkoušku, jestli se chytne síť, nemusíte hned někomu volat. Nebo zkusil jste svoji SIM v jiném telefonu (opět od někoho z rodiny, kamaráda)? To je to nejjednodušší co můžete zkusit doma než poletíte do servisu aby tam telefon rozebrali.Voda na desku se mohla dostat i jinak než potopením ve sklenici piva nebo ve vaně. Klidně tam mohla zkondenzovat (i když v tomhle horku ...). Nebo si dokážu představit i extrém kdy člověk dlouho telefonuje, zpotí se mu ucho a sluchátkem tam nateče kapka potu. A i kapka někdy stačí. Ale to je fakt extrém.

Samozřejmě jsem hnedka co se to stalo zkoušel ve starém Iphone 6 a tam funguje bez problému... mobil se i přehřívá a z rychle vybíjí od té doby. Jediné co mě napadá jsem si dal lehce na ubrousek pár kapek vody a setřel nečistoty.V servisu máte pravdu nevypadali moc přesvědčivě .

Je servis a servis. Pouze jeden z nich bude autorizovaný, nebo záruční.Vše se odvíjí od toho kolik zaplatíte za ev. opravu.

Ten samý problém s iphone 7 před půl rokem, tedy přehřívání a rychlé vybíjení, nikoli síť. Neměl jsem v záruce, vyhledal jsem na ve Francouzské ulici u Náměstí míru v Praze servis, na googlu jsem si již předtím vyhledal, že toto chování způsobuje vadný U2 čip na desce. Tento to sice nakonec nebyl, byl to ale čip jiný. Přepájeli a telefon funguje korektně.Takže pokud je iphone v záruce, tak do iSetos, Český servis apod a vyměnit za nový, jinak Francouzská.