» Poradna » Mobily

IPhone 7 nefunkční mic a sluchátka

Dobrý den, Mám problém nefunguje mi u mého iPhone 7 256gb mikrofon, když volám neslyší mě a já neslyším toho komu volám.Když zapojim sluchátka nefungují, pouze ukazuje že se nabíjí.Děkuji za odpovědi a přeji příjemné dopoledne

Odpovědi na otázku

Odnes to do servisu, co víc čekáš za rady? :)

Jestli někdo neměl nějaký podobný problém

I kdyby měl, tak doma ho nevyřeší :)

Dobrý den mám úplně stejný problém chtěla bych se zeptat co na to v servisu? Je možné to opravit a popř. Za kolik?

2500 stoji to u nas www.service1.cz

Zdravim..vypada, ze mam uplne totoznej problem..jak jste to vyresil?

Mám nový iPhone 7 když zapojíme originální sluchátka nefungují