» Poradna » Mobily

IPhone 7 - "prozvonění"

Dobrý večer,před chvílí se mi na iPhone stalo něco zvláštního. Na cca půl sekundy iPhone vydal vyzváněcí melodii, ale žádný příchozí hovor nebyl zaznamenán. Stalo se něco podobného někomu z vás? O co by se mohlo jednat - nějaký vir?Děkuji.

Odpovědi na otázku

Ze by sluzba find my iphone? To ale musis iniciova ty nebo nekdo v ramci povolenych kontaktu a mel by jsi o tom mit na displeji notifikaci.

To bohužel asi ne, protože tuto službu nemám vůbec aktivovanou a žádná notifikace se na displeji nezobrazila... I tak děkuji.

Coz je docela nerozumne, nemit ji aktivni, ale je to kazdeho vec ;)