» Poradna » Mobily

IPhone 7 - Po 50% rapidní klesání baterie

Zdravím,Potřeboval bych prosím poradit.Kupoval jsem si iPhone 7, kondici baterie mám 100%. Volal jsem si ještě s pánem z iWantu, že pokud mám nový mobil a kondici 100%, je tam něco špatně a poradil mi, abych si došel na diagnostiku s mobilem.Teď k problému. Děje se mi pravidelně, že v noci kolem 11 hod. chodím spát a mám na mobilu většinou cca 50% baterie. Ráno se kolem 8 většinou budím a na mobilu je vždy pod 5% baterie. Něco pmi pod 50% strašně žere baterii a já nevím co, tak jestli Vás nenapadá něco, co by to mohlo způsobit. Sledování spotřeby baterie mám od 0:00 vypnuté a nedokážu přijít na to, jak se dá zapnout i na noc. Dále mám přes noc ukázaný ve sledování aktivity zobrazený "vypnutý displej" přes celou noc (viz.:http://imgWorld.cz/s3/iR7m4FdOE9.jpghttp://imgWorld.cz/s3/ym2GOpCRGt.jpg ) , zatímco mamka to u 6S třeba nemá. V noci ji mobil prostě skoro nepracuje.Budu rád za jakoukoliv radu, která by mi pomohla.(Vtipy o Applu a o tom, jak bych ho měl zahodit, koupit Android a podobný vtipy sem prosím ani nepište, děkuju.)Díky!

Odpovědi na otázku

Ahoj,max. 100 % z čeho, ze 100 %, nebo ze stavu současné baterie, třeba 50%. V jakém stavu byla baterie při koupi. U mne to třeba byla chyba základní desky, dával jsem telefon na reklamaci. :(

100% jako kondice baterie. Kupoval jsem nový kus asi 5 dní zpět. Kondice baterie byla 100% a je tak i nyní.

Tam se prostě jedná, jak je na tom druhém obrázku, ten rychlý pokles baterie během těch 6 hodin, jak jde prostě samovolně tak rychle dolů.

Jaký tam máš teď systém? Nerad bych použil aktuální systém = kurvítko na staré Iphone. , čímž mne Apple sere.

Verzi 12.3.1.

No spis naopak, pokud nemas aktualizovano, nahraj posledni verzi iOS 12

Podle systému mám aktuální verzi iOS 12.

Jak ho mas dlouho?

Asi 6 dní nějak.

Jednoducho zistis ci je to SW, alebo HW zavada. Daj mobil do tovarneho nastavenia a nasledne aktivuj ako novy (bez obnovy zo zalohy), nic neinstaluj a testuj vydrz. Ak sa to nezlepsi, tak je to najskor HW problem a teda dovod na reklamaciu.

Dobře, zkusím to. A náhodou nevíš, jak se dá zapnout sledování využití baterie aplikacemi i v noci?

No ja spis nevim o tom ze by to slo na urcity casovy usek vypnout, vyuziti baterie je sledovano neustale

Tak vyřešeno. Šlo o nějakou aplikaci, která mi žrala baterku. Po továrním nastavení jede vše jak má.Moc děkuju všem!Prosím o uzamkčení.