» Poradna » Mobily

Iphone 6s problém s dolním reproduktorem

Dobrý den,vlastním iphone 6s od loňského srpna a poslední měsíc se mi u skoro každého hovoru stává že mě neslyší i když mluvím dále. Já druhou stranu slyším vždy perfektně. Je jasné že to není tím že by reproduktor byl špinavý protože mne slyší a v určitém okamžiku jim vypadnu a neslyší mne a musím volání opakovat. Chtěl bych se zeptat na to čím to může být.Děkuji

Odpovědi na otázku

Zkusit tovární nastavení. Jinak reklamace.

No nevím jak to má Apple, ale předpokládám, že to bude stéjné jako všechny ostatní telefony a reproduktorem to nebude, protože se mluví do mikrofónu a ne do reproduktoru, takže buď nečistota na mikrofónu, nebo SW / HW závada.

Jinak ještě dodatek. Na našich firemních číslech nám to některým lidem dělá taky. Karty vyměněné, mobily taky a po určité době se začne hovor rozpadat tak, že je prakticky nepoužitelný. Někdy se ukončí sám, jindy je nutno ručně ukončit a zavolat znovu a pak je to v pořádku. Dělá to i pokud se nehnu z místa. Simka od O2 a je to jedno jestli 3G, nebo 4G, takže klidně může být problém i jinde.