» Poradna » Mobily

IPhone 6s Plus oprava

Čau chci se zeptat u telefonu iPhone 6s Plus mám vytekle barvy a telefon nereaguje na dotyk kolik bude stát oprava ? Díky

Odpovědi na otázku

Zkus barvy laky,co ti poradí. WWW dumbarev.cz

+1 :)

Co to znamená "vyteklé barvy"? Můžeš to napsat nějak normálně, co tomu je?

Nevim jak více ti to definovat proste vytekle barvy v displeji...

V displeji se vylili nějaké plechovky s barvou ? Nepleteš si to s inkoustovou tiskárnou,tam se něco vylít může. Jestli máš rozbitý displej,tak do servisu s tím. Na vlastní pěst nic neobjednávej,nemusí sedět výrobní šaeže na tvůj foun.

Nemůžeš napsat třeba prasklý displej? To by nemohlo být ono?

ne opravdu to neni prasklý displej..

Vyteklé barvy to jsou,že jsem to uhodnul ? Nejsi sprejer ?

Nesmysl, bez prasknutí displeje nemůžou vznikat žádné barevné fleky. Hoď sem foto displeje.

tak ocividne asi ano ... v odpovědích je odkaz není to můj telefon ale takto to nejak vypada..

Já z tebe umřu. Si z nás děláš prdel ?

https://postimg.cc/qgQZfDZmvytekle barvy takto mam na mysli... vidím ze ty lidi tady jsou opravdu inteligentní když se někdo pta na pomoc...

Ještě inteligentnější by to foto dal najednou s dotazem. Tohle klidně vypadá i na vadnou základní desku.

No super a jak jsi přišel na ten stupidní a nesmyslný popis "vyteklé barvy"??? Ony ti copak někde z toho telefonu tečou na podlahu nebo je od nich dispej morký??? Jistěže ne. Ono stačilo napsat "svislé pruhy na displeji" a bylo by jasné, o co jde a nikdo by nepředpokládal, že je displej prasklý. Takže už chápeš, že na debilní otázku nemůžeš čekat inteligentní odpověď?

tak pardon ze nejsem odborniik.. boze vsude mat enapsano vytekle barvy a ty tady prijdes svisle pruhy ...

Na to nemusíš být žádný odborník, stačí IQ>50... Nechápu jak jsi přišel na tu pitomost, že jsou vyteklé barvy. Blbá otázka = blbá odpověď. A kromě to, mohl jsi normálně napsat "vadný displej", to by bohatě stačilo.

nebyla jsem si jistá jestli stačí pouze výměna displeje pouze jsem se normalne zeptala..

Mimochodem, pokud jsou rozhozené barvy a současně nefunguje dotyk, tak si můžeš být jistý, že ten displej prasklý je, jen máš oči z kašparovy krávy a nevidíš to. Displej a dotyková vrstva totiž spolu nemají nic společného kromě toho, že jsou slepeny k sobě. Takže jediná možná příčina současné závady displeje a dotykové vrstvy je právě prasklina. Stačí nějaká mikroprasklinka a je to.

no dobře ... ale viditelne prasklina tam není a opravdu to nebudu zkoumat pod mikroskopem :)

Nebylo by lepší zeptat se raději v servisu?

Ják bych se ptal u lakýrníků.

Tak tak, co ma servis s nejakymi farbami.

urcite ne, my to preci vime lepe

Staci trochu hledat, vymena displeje se pohybuje okolo 3000-3500Kc.

Díky aspoň nějaká normální odpověď

Ta mohla být hned jako první,kdyby jsi napsal - mám prasklý displej.

ale nemám prasklý displej :)....

V tom případě nemůžou být nijak rozteklé barvy ;) Dej sem foto zapnutého displeje

Slyšel jsi někdy pořekadlo "na blbou otázku blbá odpověď"?

Este keby si bol ty normalny, tak si pozres servisy v tvojom okoli a napises im mail s otazkou, ktoru si nespravne smeroval na poradnu zive.cz. Tym, ktori by ti neodpovedali na mail, tym by si zavolal.

Co na té otázce je nesprávné?

Všechno. Nejsou to žádné vyteklé barvy...

No jo dovolil sis zeptat nepresne a laicky... no a tak si od mistnich frustratu dostal virtualne za usi. Nic co by me tu prekvapilo

no nepoznat rozbitý display chce hodně umění

O tom, že se může displej rozbít, to snad slyšel každý laický uživatel :) Proč místo toho vymýšlí novotvary, jako "vyteklé barvy", to spíš vypadá jako schválnost ;)

Ten kdo videl rozbity LCD tak bez problemu pochopil a poradil.

No upřímně, mě to připadá jako trollovina :)

je to trollovina.. každej normální člověk zadá do vyhledávače něco jako..https://www.google.com/search

Displej není prasklý!

muze byt problem v desce, nebo v zobrazovaci. pokud mas problem v desce, tak ho rovnou vystav na bazos.

no jestli nepoznáte prasklý display tak to je už co říct. a co foto?