» Poradna » Mobily

IPhone 6s černý display

Dobrý den mám iPhone 6s a přestal mi fungovat display, tak jsem ho vyměnil a nic. Mobil vibruje a vypadá to že asi i reaguje na dotyk ale nic nezobrazi. Zkoušel jsem odpojit zapojit display i baterku a nic.

Odpovědi na otázku

Umřelo ti nejspíš podsvícení... stalo se mi to samé, když jsem měnil baterii.Řídicí obvod pro podsvícení je přímo na hlavní desce, tudíž oprava je nákladná.Můžeš ho tak maximálně prodat na díly.