» Poradna » Mobily

Iphone 6 problem s hudbou

Chci se zeptat zakoupil jsem si uplně novy Iphone 6 a chcu si tam dat pisničky z notebooku jenže je tu problem že mam v notebooku asi 850 pisniček a když to tam chcu přetahnout všechno přes iTunes tak to tam da par pisniček nebo nic a když vyberu třeba 40 pisniček tak to tam hodí třeba jen 10 a napiše že zbytek nelze přehrat chtěl bych požádat o radu jak to tam mam vše bez problemu dat popřipadě Domluva na FB (Martin Praslička) předem děkuji

Odpovědi na otázku

-volného místa na iPž máte kolik ?-když se to kousne zůstane Ip6 připojený k PC?-v jakém formátu jsou ty písničky?

Volného místa mam 15 GB a pisničky maji zhruba 6 gb takže to by mělo byt v pohodě a mě se právě nekousne ani pc ani iP jen se tam da jen par pisniček a zbytek mi napiše že nelze nahrat do iP a pisničky jsem dal do formátu iTunes

formát itunes neexistuje.. napadá mi, či sa nejedná o kúpené skladby pri ktorých má itunes problémy s ochranou/certifikátom.sú všetky skladby v mp3 alebo formáte ktorý podporuje iphone? ten si nerozumie myslím že s ogg a flac napíklad, ak sa nepletiem. ako konkrétne znie chyba? udá dôvod prečo nejdú skladby nakopírovať alebo aspoň kód chyby?

MP3 přece žádnou informaci o koupení / nekoupení neobsahuje - mohlo by jít o vlastní rip z legálně koupeného CD. Nebo už jablko prudí i tímhle a vyžaduje mít všechno z jednoho zdroje?Chápal bych, že AAC nebo nějaký podobný formát může obsahovat DRM.

A coz takhle zkusit Spotify nebo Apple Music, mistoho tohoto stareho postupu? ;)

.. jenže on už má těch cca 70 alb "koupených"...

To jsem mel drive taky "nakoupeno"... ted to jen ceka na NASce az zacne dochazet misto, pujde to jako prvni na smazani... nizka kvalita, spatna metadata (id tagy) atd, v dnesni dobe streamovachch sluzeb opravdu nema cenu tim vrazdit cas. A navic si pustim (pro rejpaly skoro) vse na co si vzpomenu aniz bych to muzel vlacet v telefonu. O pohodlnem prehravani na zarizenich v domacnosti pomoci Spotifi Connect nemluve ;)