» Poradna » Mobily

Iphone 6 plus a Tidal

Doteraz som mal mobil Samsung a Tidal išiel v pohode. Teraz mám od sestry starý iphone 6 plus a keď som chcel z Apple obchodu stiahnuť Tidal, písalo tam,že ho treba upgratenuť na novšiu verziu a to sa týkalo aj Spotify. Nie je iná možnosť? Je to skutočne tak ? Veď Spotify mi kedysi išiel aj na movile z roku 2013.

Odpovědi na otázku

pokud to není trolling tak to chtělo upgrade čeho? OS nebo programu

OS.

tak v čem je problém aktualizuj IOS

aha teď koukám že 6 už nedostane IOS 15 - takže pokud chce program verzi 15 a více tak není řešení

Áno a preto som začal počúvať Tidal opäť na Samsungu.

Svet je v poradku poslouchej dal na cem chces.Pripadne i na kafomlejnku tam je kompatabilta 300 let.

"takže pokud chce program verzi 15 a více tak není řešení"Ale Tidal nechce IOS verzi 15 ale 13 a novější. Problém ovšem je že Iphone 6 plus má podle všeho max. ios 12 Tidal CompatibilityiPhone: Requires iOS 13.0 or later.

Vy tu o čom točite, iOS 15.4 pre iPhone 6s a vyššie je už dostupný dosť dlho, dotyčný má 6s plus….

No to prave nema. On ma jen 6 plus, nikoliv 6s plus.

Presne tak.

Da sa to obist tak ze na zariadeni s vyssou verziou iOS sa prihlasis s rovnakym uctom, stiahnes aplikaciu z Appstore a potom budes moct na starsom iOS stiahnut starsiu verziu Tidal (posledne dostupnu pre tvoj system, ak tam v tej dobe bola).

Diky.