» Poradna » Mobily

IPhone 6 nezhasíná displej při hovorech

Ahoj, chtěl bych se zeptat, kde v nastavení iPhonu najdu, že bych chtěl zhasnout obrazovku při hovoru.?Děkuji

Odpovědi na otázku

Přitiskni ho na ucho a zhasne.

Nevím, jestli si myslíš, že jsem až tak blbý, ale ptal jsem se na to v nastavení.. Jelikož jsem si první myslel, že proximity sensor nefunguje, ale po odzkoušení automatického jasu jsem zjistil, že funguje, tak si nech příště tyto stupidní odpovědi pro sebe.

O tom jaký jsi, svědčí tvá reakce. Ale přesto ti to řeknu. Nenastavuje se to.

Nefunguje ti proximity senzor. A ten samozřejmě nemá nic společného s automatickou regulací jasu, to je zase něco úplně jiného.

nejsi tak blby a pritom chces pomoci proximity nastavovat jas :D :D