» Poradna » Mobily

Iphone 6 nejde signál

Zdravím na mém iPhone 6 jsem měl strašně slabý signal wifi i gps. Tak sem se rozhodl koupit novou tuto antenku https://www.fixshop.cz/nahradni-dily-apple-iphon... dneska to kamarad vyměnil a když sem byl u něj tak to normálně slo plny signál wifi i gps. Přijedu domu a nemám žádný signál a stojim od wifi treba i 20 cm občas tam jedna čárka skočí ale jen když je telefon vedle wifi. Napadlo me jestli není potřeba koupit ještě tohlehttps://www.jablecnedily.cz/iphone-6/iphone-6-wifi-an... Vůbec nevím čím to je dokázal by někdo poradit?

Odpovědi na otázku

V servisu si s tím poradí.

Potřeboval bych jenom vědět kde je chyba. Do servisu je zbytečne to tahat a dat za to 2500 Kč když opravu můžu mit zdarma

Víš proč se nosí věci do servisu? Proto, aby člověk se zkušenostmi s opravou těch výrobků se na to mohl zblízka podívat a najít závadu. Ne, na dálku ti to fakt nikdo neopraví.

A víš od čeho je poradna? Aby ti lidi poradili takze tvoje rady mi jsou prd platný

Protože nechápeš rozdíl mezi pořádnou a věštírnou. Elektronika se opravuje na stole s mikroskopem. Ne na dálku věštěním. Když to neumíš opravovat, tak to holt musíš dát do servisu nebo vyhodit.

Tak se to naučí a ty zkušenosti posbírá holt sám.Ono je vidět, že to nebude až tak horké, už z toho, že je schopný fungovat s telefonem bez signálu. Zřejmě si hraje, tak proč ne.Jenom by mě zajímalo, jak si myslí, že se taková anténa jako porouchá, že je třeba ji vyměnit.

Tak dalece zase nepřemýšlel, jen viděl kolik ušetří, když si ji vymění sám

No, tak si to zdarma oprav. Na co se teda tady ptáš?

Nech sa na mna antena nenahneva, ale ty si na chuja opravar.

A zafixoval wifi anténu aj wifi flex potrebnými upevňovacími nalepovacimi páskami,alebo to tam len tak vložil v takom nekompletnom stave,v akom to jableční díly predávajú ? Bez potrebnej fixácie to dlho fungovať nebude,pohybom telefónu to vnútri odpadne a stratí všetky kontakty…tá potrebná fixácia tam nieje pre srandu,má svoje opodstatnenie…..

Jaks na to přišel, že je to vadnou anténou ???

jednoducho. doma mu to neslo tak to musi byt antenka. a ked sa rozhodol ze je to antenkou, tak to uz na inych wifi netestoval.

To je přece logické, signál chytá anténa, takže když je slabý signál, tak to musí být anténou, ne? Kdybys mel školy, tak to taky budeš vědět Co na tom, že samotná anténa je jen kus drátu, na kterém se nemá co pokazit

Alebo: keď prepiska predtým písala a teraz nie - tak buď je prázdna, alebo sa píše na voskový papier. Ale v každom prípade sa ako prvé vyhodí tá prepiska. A nová opäť nepíše - lebo ten voskový papier.....