» Poradna » Mobily

Iphone 5S

Zdravím, dotaz bude směřovat spíše na jabličkáře.. Odkoupil jsem si od známého iPhone 5S a mám problém se zvukem fotoaparátu.. Pokaždé, když chci něco vyfotit, tak to udělá tu znělku, ikdyž vypnu celkový zvuk.. Lze to ještě nějak jinak vypnout? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Ted vykouseno, po strane mechanickym tlacitkem jsem vypnul zvuk a zadny zvuk ve fotoaparatu se neozval, naopak kdyz jsem jej zapnul, tak uz fotak cvakal.

Toto právě nezabírá no..

-tovární reset-update firmware-zvuk kamery je v nastavení > zvuky Pokud to dělá zvuky i po vypnutí přepínačem zvuku je to na servis . V případě iP5S spíš na elektroodpad pro cenu servisu..

Vyzkouším, kdyžtak dám známému na přehrání systému.. Děkuji za odpověď :)

Tak napojil jsem iP k PC a zvolil jsem aktualizovat systém, tak snad se to spraví. :)