» Poradna » Mobily

Iphone 5s

Dobrý den, na internetu jsem viděl inzerát na iphone 5s a chci se zeptat, který má jednu chybu: nabíjí se hrozně pomalu (5% za hodinu). Přitom baterie zde byla údajně vyměněna po zjištění závady a nic se nezměnilo. Chci se zeptat, jestli chyba může být v nabíječce, nebo jestli je nějaká elektronika v mobilu mezi nabíječkou a baterií, která by mohla být vadná?

Odpovědi na otázku

Moze to byt vadna nabijacka, alebo nalomeny lightning konektor, alebo len zaspineny. Neda sa to takto jednoznacne urcit.Najskor skusit stlacenym vzduchom vycistit konektor v mobile, pripadne isopropylom. Pripadne skusit inu original nabijacku+kabel. Ak to bude robit stale, je to vo vnutri konektora.

Já bych spíš chtěl vědět jestli je nějaká elektronika přímo v mobilu mezi nabíječkou a baterkou

Ano je.

Samozřejmě, že je. Nabíjení si řídí elektronika v telefonu. A klidně to může být vytopené vodou nebo kdoví co. Nic takového bych určitě nekupoval.

Takový přístroj je prakticky k ničemu. Budeš čekat na nabití 20 hodin? ☺