» Poradna » Mobily

Iphone 5s telefon po vyměně baterie nereaguje

Zdravím, měnil jsem si sám baterii v iPhonu 5S podle návodu https://www.youtube.com/watch. Když jsem mel hotovo, tak jsem to zkusil zapnout a zjistil sem, že displej nereaguje a ani nesvítí i když dám přepnout normální a tichý režim na straně tak ani nezavibruje.Zkoušel jsem 2x pro jistotu znova nasadit kontakty a pořád nic. Nenapadá vás něco nebo zajít do servisu?v pc se normálně ukáže

Odpovědi na otázku

Já to nemyslím nijak zle, nechci trollit nebo tak ale 5S bych už opravdu neřešil/neopravoval. Nejspíš hledáš ekonomickou volbu a tak bych radil sehnat si například bazarovou sedmičku za pár tisíc. Věřím že s ní budeš mnohem spokojenější a navíc i příští rok ještě dostane nový iOS.

Koupil jsem si právě novy telefon a u toho jsem chtěl vyměnit baterku protože byla nafouknuta jak balonek.a potom jsem ho chtěl dat sestře. :/

Nekřísnul sis to když jsi zapojoval flex? Ono je to tam dost náchylný. Pak je to na výměnu pojistky a přepájení konektoru

No, odpověď je jasná, pokud před tím normálně fungoval, tak jsi tam bohužel při výměně baterie něco poškodil.

tazatel ti asi mínusem naznačuje že s tím prostým faktem nesouhlasí. Ale to je asi tak všchno co s tím může dělat

No, pěkně mě to natřel

minus jsem nedal.přišel jsem tady až tetka :(

a s pôvodnou baterkou funguje??

Pravě že původní baterie byla už nafoknutá jak balonek tak proto ta výměna.Jinak normálně běžel ale provozní doba bez powerbanky byla cca 2-3hod někdy 5min :(

Baterka je originál? Pokud ne, tak je nekompatibilní nebo ji jabko rozpoznalo jako neoriginál a odmítá se s ní spustit.

Takže neoriginal :( ale zato levná :D

Origo/neorigo nehraje roli, já třeba dávám Nohon s větší kapacitou a bezproblému. Tedy pokud pominu manuální zručnost "technika"

Origo/neorigo je rozdíl zásadní. A o tom že by nějaký Nohon měl větší kapacitu, si můžeš nechat akorát zdát, nebude mít ani stejnou jako originální. Tedy za předpokladu, že není větší, než origo.

Ale Jacku z Brna, víš to totál howno. Zaprvý origo tu samozřejmě NEKOUPÍŠ (debile, že jo) a zadruhý si zjisti co je Nohon.Za další - Nohon má teď momentálně 112% kapacity (cca 100 cyklů), je mnohem kvalitnější než origo (jaktěživ jsem jí neviděl nafouknutou narozdíl od originálu).A ještě bych tedy poprosil o vysvětlení čím se liší ten supr originál od tý tuze špatný japonský náhradě, fakt se nechám poučit ty blbečku

Nic v zlom, ale ak je rovnako hrubá ako pôvodná batéria tak nemôže mať vačšiu kapacitu, a pri tom nafukovaní, asi treba aj zvážiť koľko sa predá/vymení originál batérií a koľko "no name" batérií.

vazne si myslis ze cinskej smejd bude mit vetsi kapacitu ? :D a i kdyby meo vetsi na zacatku tak jeji zivotnost bude mozna petinova

No tak předně to není Čína, ale Japonsko - to zaprvé a zadruhé, pane chytrej stojí běžně kolem 700-800,- takže to není žádnej shit co se prodává za 250,- na krámu.Evidentně je vidět kolik Vám těch iPhonů projde za den rukama, ale to né, na netu chytrý držky.PS: Dělal jsem mobily pro jap. značku Sendo, poté pro HP, ale samozřejmě se tu nechám poučovat nějakým vocasem, klidně do mě

Jo a mimochodem ty sráči, kdepak bereš ty tvý origo baterky když ti je neprodá ani samotnej Apple? Hmm? Plnou držku keců to jo, ale jinak víš totál howno. Hale až těch Nohonů budeš dávat tak, že si za dva roky můžeš říct, že jsou ok/ko tak jo do tý doby drž tlamu a šoupej nohama. Takový kretény jako jsi ty naseru kornout za dvacku, magore...