» Poradna » Mobily

IPhone 5s nereaguje na dotyk

Zdravím mám problém s mobilem když ho odemknu tak absolutně nereaguje na dotyk prakticky pouze na home button.Pokud se dostanu např. do messengeru tak nelze psát písmena B,H,Z.Ve většině případů se ale nedostanu ani na plochu jelikož se mě otevře náhodná aplikace a začne to nesmyslně psát hilguduigdfugi.Tak jsem ho dal do servisu s tím že je na 100% v háji displej.Prej je to ale softwarová chyba...Neví tedy někdo čím to je ? Ještě dodám aplikaci ani nic jiného jsem neinstaloval,a iphone to žačal dělat z ničeho nic.

Odpovědi na otázku

Na SW chybu bych to moc neviděl. No a co Factory reset? Ten jsi dělal?

Ne restartoval jsem normálně ale nejspiš to budu muset celý obnovit jinak nevím.

Ne, tohle rozhodne není SW chyba.