» Poradna » Mobily

IPhone 5s - z ničehož nic zhasl displej a už nenaběhne

Ahoj, mám dotaz ohledně telefonu mé ženy, které se při surfování přes Safari sekl iPhone, poté zhasnul a nyní nechce naskočit. Baterka nebyla vybitá, stisk tlačítka zapnutí (včetně dlouhého) ani nabíječka nepomáhá a telefon ne a ne naběhnout. Nenapadá Vás ještě něco?Díky P.

Odpovědi na otázku

Cest, to se mi taky semtam stane... hodim to do Safe modu a pak zase zpet.. problem razem SOLVED.

Jaký je "hmat" na safe mode?

Vynucené restartování iPhonu, iPadu nebo iPodu touch by mělo být jen poslední východisko v případě, že zařízení nereaguje. Zařízení vynuceně restartujete tak, že alespoň na 10 vteřin podržíte tlačítko spánku/probuzení spolu s tlačítkem plochy, dokud se nezobrazí logo Apple.