» Poradna » Mobily

Iphone 5+5s: iOS 7 : změna na ,,starý vzhled"

Ahojné že bych já, resp kamarád = majitel, nebyl spojojen s iOS7 ale ten vzhled, ty ikonky, klávesnice atd, otázka zní : jak to změni na iphone 5 a tom novym, na starý vzhled (šedivo modrý) aniž by se musel telefon rootovat a stahovat tam nějaké thema (winterboard atd) které stejně nesedí uplně na 100%jde to vůbec nějak, nebo se človek = iOvce musí prostě jen podřídit ?majitel telefonu vám předem děkuje

Odpovědi na otázku

= ZOND

píšeš každýmu, no oni ti ty lidi poděkujou až kvůli tobě poradnu zavřou

debo tebe zavřou do PL

Dej si nick jaký chceš. Měň si IP přes proxy jak chceš. Ale dokud bude z tvých nesmyslů vyzařovat tvá specifická debilita, tak tě vždy každý bezpečně pozná.

vaše vyjadrenia k otázke sú ako odpovede straníckeho aparátu, bez úcty, bez charakteru a mocensky - potrebujete disciplínu a 25 na zadok.....

sam mam ipad2 a chvalim si ho.... ale nikdy nepochopim preco v 21 storoci neni mozne si prisposobit zakladne farby vzhladu...aspon zakladne temy mat moznost zmenit...Tie farby su proste na grc a majitelia ci uz su to iOVCE ci nie sa musia podriadit a nechat si vnutit zakladne farby

jde to dyz udelas root (jailbreak) + Winterboard, napr Lambo theme pro iphone bylo skvely