IPhone 5

Dobrý den Rozbil se mi můj hlavní mobil a od té doby mám iPhone 5Ale mám problém s tím že některé aplikace potřebují novější IOSPříklad Instagram mi nejdeJde to třeba nějak obejít?Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Nejde. Nový telefon...

Instagram na iPhone 5 funguje, ale pokud nebyla aplikace dříve daným účtem (Apple ID) vlastněna, tak nejde stáhnout ani poslední funkční verze pod daným IOS. Je třeba ji nejdříve "zakoupit" pod daným účtem na zařízení s novějším iOS, nebo přes iTunes. Potom se v iPhone 5 zobrazí v zakoupených aplikacích a půjde do něj stáhnout. Jde to tak se všemi aplikacemi, které existovali dříve ve verzi fungující na iOS 10.

Dobrý den ale mě to píše že to není kompatibilní s iOS 10 ale jen s iOS 11 a víš Ale ještě sem nezkoušel to s tím apple id

Mám stejný problém (Instagram není kompatibilní s iphone5) a předem se omlouvám se za trapný dotaz (svět iPhonů moc neovládám). Jak zakoupit aplikaci přes iTunes? Myslela jsem, že tam se nakupuje pouze hudba. Díky moc

Potřebujete iTunes, které obsahuje Appstore (verze 12.6)http://osxdaily.com/2017/10/09/get-itunes-12-...

jakou verzi iOS máte nainstalovanou?Iphone 5 podporuje max 10.3.3 a na té by stále ještě mělo fungovat vše.

Právě že mám 10.3.4

iPhone 5 podporuje max. iOS 10.3.4. Nedávno bola aktualizácia kvôli tomu, že iPhone 5 a 4S (ten dostal iOS 9.3.6) nemali aktualizovaný firmware pre pretečenie GPS.

Ano. Kup si novy telefon.