» Poradna » Mobily

Iphone 5 problém se zmeškanými hovory

Čau,vlastním mobil Iphone 5 a stává se mi,že když mi někdo volá,tak mobil vůbec nezvoní...akorát po chvíli přijde sms,že mám zmeškaný hovor.Po restartu to většinou jde,ale dost mě to trápí.Nevíte si s tím rady někdo?

Odpovědi na otázku

Není to jen špatným signálem?

A jak to vypadá z druhé strany? Vytáčí, nebo říká že si nedostupný/obsazen?

Vidim to na mozne 3 problemy:1. vypadava signal, kvoli nekvalitnemu pokrytiu/chybe operatora2. telefon ma vadnu antenu a vypadava signal3. telefon ma zblbnuty softver - opdorucam reset do factory + update iOS

Ahoj, pokud by nechodila sms, ale pouze zobrazení o nepřijatém hovoru, máš nastavenou funkci "Nerušit" v nastavení iPhone. Jakmile zrušíš, bude to o.k.