» Poradna » Mobily

Iphone 5 a magnet

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestly se něco stane když dám magnet k mobilu iphone 5 jestly něco neporuší.Pokud víte tak předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Jak silnej magnet? A proc to vlastne budes delat?

no je to normální magnet jako třeba na používání na magnetický tabuli.A je to kvuly VR na mobily a tam je za potřeba magnetický tlačítko.

normální magnet k tabuli tomu ublížit nemůže - existuje kupříkladu spousta pouzder se zavíráním na magnet apod.Ale ten silný magnet vykuchaný z HDD bych na tom pro jistotu nezkoušel. Ten je dost silný na to, aby např. ohnul nějaký ocelový plíšek uvnitř a způsobil problémy.

Hmm, pán je kutil domácí. Vyzkoušel sám, nech iPhone a ten největší magnet co najdeš vedle sebe klidně přes noc a pak se pochlub s výsledkem.

Ne, v tomto případě určitě ne.