» Poradna » Mobily

Iphone 5 - černá obrazovka

Mám takový problém. Můj iPhone 5, zdědila jsem ho po tetě, měl rozbitý čudlík na vypínání. To by nebylo až tak hrozné jako to, že se mi teď stalo, že mi zčernala celá obrazovka, vůbec nevím co s tím. Nejhorší je, že telefon funguje. Kdyz mi někdo volá tak normálně zvoní. I Siri funguje a dokáže si se mnou povídat, jen ta obrazovka nefunguje. Na netu jsem našla, že mám současně zmáčknout čudlík sleep a home jenže kdyz mi jeden z nich nefunguje tak netuším co dělat. Nevím co s tím víte někdo jak na to?

Odpovědi na otázku

Taky se mi to stalo a nevim co s tim

chces na to nejake zaklinadlo? Divka na kosteti nechodi do tejto poradne. Ak ti to stoji za tu sumu co to bude stat, tak chod do servisu.

To už tady bylo x krát.iPhone nefunguje nějaké tl. a jak restart, zprovoznit atd.Milá slečno odnes ho do servisu nebo na sběrný dvůr

Takhle budeš muset čekat až se baterie vybije a pak to možná půjde