» Poradna » Ostatní

IPhone 4 a IOS 7

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s downgradem z IOS 7 zpět na nějakou 6 ? (Bez Jailbreaku). Lze to nějakým způsobem provést? Nevím, jestli nejsem sám, ale s tímto IOSem nejsem vůbec spokojený. Nejenom, že vzhledem se ikony podobají levným čínským napodobeninám iphonů, ale po updatu se mi telefon seká, žere baterku jako prase, když dám přeposílat emaily, tak mi to nechá odeslat, ikdyž není načtená příloha. Občas se zasekne při dokončení telefonátu, špatně se přijímají hovory (slajdováním na displeji) atd. atd.Má někdo podobné zkušenosti s tímhle novým shitem ? Myslím, že Steve Jobs se musí obracet v hrobě.Děkuji za reakce bez narážek na to, abych přešel na Android či Windows Mobile DĚKUJI

Odpovědi na otázku

bez JB downgrade nebude mozny, bez zalohovanych SHSH uz vobec nie

hlavně mít nejnovější OS co nejdřív co?