» Poradna » Ostatní

IPhone 3GS z Austrálie

Dobrý den,
mám v ČR studentku z Austrálie, má tu svůj IPhone 3GS 4.0 a chtěla by ho používat v ČR.
Jak na to?
Díky moc

Odpovědi na otázku

Chtěla by ho používat v ČR. Jak na to?

-Stejně jako v Austrálii ale souladu s naší legislativou
-Dotaz na možný telekomunikační roaming na jejího operátora Austrálii.

Další možnost je vybrat si jednoho operátora tady ,koupit si simku a používat tu , ale ! Může mít blokovaný iPhone , může to být proti smlouvě kterou podepsala v Australii

Mimo Váš dotaz neobsahuje věcné informace k solidní odpovědi , je tam spousta neznámých. Prakticky na křišťálovou kouli.

já bych to prostě zkusil prakticky - za pár peněz koupit předplacenou simku, nacpat jí tam a uvidí se, jestli to bude fungovat

btw co učíte?

iphone z austrálie bude ať pravdepodobne len podporu pre telstra/evdo siete,a tie tu neposkytuje nikto,pokial ho má viazaný na AT&T,je nádej,že bude mat iphone s normálnou GSM/HSDPA/3G podporou použitelnou aj v našich podmienkach,to už by sa dal vybrať niektorý dočasný program od štandartných operátorov v ČR...