» Poradna » Programy

IPhone 3g - tethering

Mam iPhone 3g a nejproblemovejsiho operatora v CR -o2. Potrebuji tethering 3g internetu do meho notebooku, ale o2 to bez jailbreaku neumoznuje. Provedl jsem tedy kvuli tomu jailbreake meho iPhonu, ale nevim, jaky program k tomu pouzit...

Odpovědi na otázku

Přejít k Vodafonu

Odpoved jak stehno.. Pokud mi jiny operator nabidne za 147 Kc mesicne 250 volnych minut, 100 sms a po vycerpani 1 Kc za SMS a 3 Kc za minutu do vsech siti, pak prejdu klidne zpatky k Vodafonu.. Do te doby bych prosil rad vyresil tethering a 3g s o2...

Ja Google pouzivat umim :) Ale nenarazil jsem na nem na uspokojivou odpoved, jak tethering na iOS 4.2.1 rozjet. Na iOS 3.x to jeste fungovalo, ale na iOS 4.x uz stare navody neplati.. Muj dotaz tedy stale trva..

A musí to být tethering přes usb? Já jsem používal MyWi. Ten dokáže vytvořit wifi AP. Najdete ho v Cydii

Cydia - Manage - Sources - Edit - Add - http://biteyourapple.com/repo/... - Add Source - Search - TetherMe (šedá ikonka s otazníkem !) - Confirm - Install ...a můžete se užívat 100kb/s internetu :)

Neni to TetherMe placene v cydii?

mysim ze az v iOS 4 to je jinak ho musis odemknout jailbreakem
(anebo to muzes risknout a na Ulozto ci jinde najit upraveny firmware s touto funkci a namontovat ho tam . .)
www.JailbreakME.com funguje az na 3 GS na tvuj jeste ne