» Poradna » Mobily

IPhone - zpřeházené pořadí SMS konverzací, neodpovídá čas doručení

Ahoj.Přešel jsem z Androidu na iOS (aktuálně mám nejnovětší verzi 15 a iPhone 12 ) a všechny zprávy (konverzace), které se přetáhly ze starého telefonu se tvářily, že jsou doručeny v okamžiku, kdy jsem je přetáhl do iPhonu a tudíž se pořadí konverzací totálně rozházelo, kdy nejnovější nejsou nahoře. Zároveň jsem si všiml, že když otevřu jakoukoliv konverzaci, tak po jejím zavření se přesune nahoru, jako by byla doručena právě teď (toto už tu někdo před lety reportoval, ale bez odpovědi). Navíc čas od času se ty konverzace jaksi "synchronizují" a všechny opět vykazují jako by byly doručeny právě teď. Nestalo se prosím někomu něco podobného?

Odpovědi na otázku

Klasika. Ak prechádzaš z Androidu na iOS, tak by si nemal prenášať dáta. Dá sa to, len to doku... čo sa dá... Ja osobne nepoužívam synchro medzi androidom a ios, radšej tie správy nechám len v jednom mt...

Nástroj, ktorý si na tu migráciu použil je zjavne na prd. Použi iný...

Migroval jsem pomocí utility od Apple a mám za to že nic takového se nestalo, ale zpráv mám minimum a co koukám, je tam jediná konverzace která má poslední aktivitu před migrací dat, zbytek už je buď smazaný nebo v nich jsou nové zprávy a řadí se to chronologicky dle posledníhttps://support.apple.com/en-us/HT201196

A neumím poradit. Jenom pro informaci do statistiky.Migroval jsem několik lidí z Android na iOS a nikdy se mi nic podobného nestalo. Vždycky jsem použil nástroj od Apple.

Načo používaš open beta preview 15,keď si s tým nevieš poradiť ? Final verzia 15 ešte len príde,tam už budú mnohé veci opravené,momentálna final verzia je 14.8

Aktuální verze iOS je 15.0https://support.apple.com/cs-cz/HT201222

Minulé pondělí vyšlo offiko iOS 15.

Tak ty jsi total out.

At udelas cokoliv nejde to. Proste to bude furt na nic.

Ahoj, přítel má úplně stejný problém, chtěla bych se zeptat, jestli si už přišel na to, jak to ,,opravit” aby se ty zprávy srovnaly?

ahoj, řešil jsem stejný problém a nakonec jsem zjistil, že je to kvůli staršímu iPadu, na kterém jsem měl přihlášené stejné apple ID, jako na iPhonu. Odhlásil jsem se z tabletu a na mobilu se to začalo řadit správně (pouze nově příchozí).

Ahoj, podařilo se ti to vyřešit? Moje žena má podobný problem.Iphone 12 migrovaný z androidu. Neustále přeházené zprávy a řešení nikde nemůžu najít. Díky za odpověď

Ahoj, mám stejný problém u Iphone 12 ... podařilo se ti už zjistit nějaké info proč se tomu tak děje ? Mně to dělá každý den v noci