» Poradna » Mobily

Iphone - migracia dat zo 6 na 13mini

Zdravim, som sice technicky zdatny, no potrebujem dovysvetlit jeden navod laicky, nech nieco nedomrvim. Kupil som si iPhone 13mini, a potrebujem preniest kompletny obsah mojho dosluhujuceho iPhone 6 do noveho iPhonu. Nasiel som navod cez QuickStart, kedze stary iphone ma iOS 12.5.6., malo by to uz ist. Ale potrebujem vediet, či mam pred kopirovanim dat prehodit SIM kartu do noveho telefonu, ci sa na starom odhlasovat z ID alebo ako presne postupovat... Lebo detaily v ziadnom navode uvedene nie su... Niekto kto poradi podrobne a nevysmeje ma? Dakujem.

Odpovědi na otázku

Na starem iPhonu se odhlasis az po presunu dat do noveho, SIM muzes dat do noveho (nebo rovnou prejit na eSIM).

Zapni ten nový iPhone. Jeden z úvodních kroků je, že se tě systém zeptá odkud chceš migrovat data. Je tam i z jiného iPhonu. A poté postupuj podle kroků co ti bude telefon říkat.

Přesně tak. Proč znova vymýšlet kolo, když už dávno existuje...

Být na Wi-FiPřehodit SIMProvést zkopírováníPokud bude vše OK, začít řešit odhlášení starého a jeho mazání. Já si starý nechávám v šuplíku několik dní. Klidně týden.

Dakujem za rady, takze prehodim SIM, zapnem stary telefon, novy telefon, a pri zapinani sa ma system spyta odkial chcem migrovat data, a dam zo stareho telefonu, no budem moct sa prihlasit cez Apple konto aj na novom mobile ked na starom nie som odhlaseny? Asi laicky sa pytam, ja len nech nieco nedomrvim...:) Vdaka.

Ano, řekne ti to ať necháš telefony u sebe a samo si to přenese obsah i nastavení přes Bluetooth. je to geniálně jednoduché.

Pres BT vazne ne, to by trvalo vecnost (mozna tak nejake prvotni navazani komunikace)

Pres BT se to opravdu neprenasi... Jak neco tak genialne jednoducheho muze byt pro tebe tak nepochopitelne?

ok, spárování proběhne přes BT a samotný přenos dat přes wifi. Spokojeni?

"budem moct sa prihlasit cez Apple konto aj na novom mobile ked na starom nie som odhlaseny?"Ano, již Ti to bylo řečeno. Určitě se neodhlašuj ze starého, dokud nemáš všechno v novém.

nic nedomrvíš, je to fakt blbuvzdorný, prostě postupuj přesně podle toho co ti to píše