» Poradna » Počítačové sítě

IPBan na fortnitu.

Dobrý den, předvčerejšky jsem si chtěl zahrát fortnite nešlo to, protože mi to psalo, že můj učet byl deaktivován tak jsem se podíval co to znamená přesně. A našel jsem, že je to Perma Ban. Snažil jsem se napsat na podporu napsali mi, že je to vyřešené a, že ban byl dán právem. Ale to není pravda, protože jsem normálně tu hru hrál měl jsem dobré staty, skiny, do te hry jsem vrazil asi 1000, byl jsem normálni hráč. Tak jsem se rozhodl, že začnu od znova založil jsem si učet a zjistil jsem, že je to IP ban, že už nikdy nebudu hrát, chtěl jsem se zeptat jestli by nešlo nějak změnit IP a nebo něco udělat, abych to zase mohl hrát.

Odpovědi na otázku

Jo, hrát přes VPN/proxy server. Otázkou je, zda to s tou latencí půjde. Spíš by ses měl ještě jednou obrátit na podporu a otravovat je tak dlouho, dokud to neprověří. Pokud teda nelžeš, jestli jo, dobře ti tak!

Neznáš nějakou stránku kde bych to mohl stáhnou to VPN/Proxy server vůbec netuším co to je. Nebo ještě jsem kdesi hledal, že mám říct IT technikovy sítě ať mi změní IP, ale nevím jestli se to dá. Chtěl bych si těd zahrát, protože je tam nový mod na který jsem čekal už hodně dlouho.

No stažení VPN programu ti nepomůže. To jen slouží k připojení do něčí sítě. Jsou free VPN ale ty jsou v podstatě nepoužitelné pro hraní online, navíc mohou být v jiném georegionu tzn budeš se připojovat k serverům třeba v číně, americe atd.Spolehlivá VPN bude jedině placená, je spousta takových služeb, stojí to typicky několik desítek až stovek dolarů ročně.Další možnost je požádat poskytovatele o změnu IP adresy.

V té hře jsem opravdu nehackoval jsem férový hrá, proč bych taky hackoval na učtě na, kterém jsem měl dobré staty a hrál jsem to trochu sportovně nějake turnaje evropy atd...... Asi když jim budu psat každy den 2 to stejné tak to přece nemůžou ignorovat. Už jsem napsal tak 7krát odpověděli mi jenom 4 a to bylo takové předepsnáne texty např. "Zákazy jsou vydávány pouze tehdy, jsou-li oprávněně oprávněné a v duchu zachování našich her zábavné a bezpečné pro všechny. Z těchto důvodů nezrušíme ani nezrušíme žádné zákazy." (Google Translate) nebo "Děkujeme, že jste se obrátili na podporu přehrávače Epic Games Player. Pokud obdržíte tuto zprávu, snažíte se nás oslovit neplatnou metodou nebo reagovat na uzavřený případ. Chcete-li otevřít nový případ, navštivte prosím" ( zase translate)

No to tvrdíš ty, že hraješ férově, jim se to může jevit jinak :) A opravdu si nemyslím, že by rozdávali BAN jen tak z legrace.

Jasně to už se nikdo nedozví jestli jsem hackoval nebo ne, kromě mě. Já vím, že jsem nehackoval :D. Ale docela hodně lidí se toto stejné stalo. Nevím jak jim to dosvědčit.

Podle mě je jim to docela u pr**, protože asi, když má nějaký hráč určitý počet reportů tak ho automaticky zabanují. Ale ty reporty můžou být z toho, že se hráč naštve když ho zabiju nějakým lucky způsobem.

Tak blby zadny vyrobce / provozovatel her neni, protoze by brzo skoncil a platil kua moc velke kompenzace a soudni vylohy.Nehral nahodou z Vasi IP jeste nekdo jiny, kdyz tedy trvate na tom, ze necheatujete?

Kdo by hrál s mojí IP já tomu nerozumím mám bráchu, který hraje fortnite, ale ten má hry s 0-2 kills

Jestli jsi vážně tak nevinej, poptej se bráchy, jestli si z tvého počítadla nezkoušel trochu vylepšit skóre.

No blbí nejsou, ale nesouhlasím s těmi soudy atp. Ta služba je určitě poskytována bez jakékoli garance ze strany provozovatele nebo nároků ze strany uživatele. Tzn není se o co soudit když nic negarantují

Tezko rict, jak je to konkretne u tehle blbiny, ale obecne se provozovatel ve vetsine pripadu odpovednosti uplne zbavit nemuze (ve smyslu nediskriminace napriklad), ac se o to v EULA dokumentu vetsinou statecne snazi.

Teď je otázkou jakou ujmu bude mít uživatel co využívá něčí služby zdarma bude mít. Nebál bych se že tohle mají dobře ošéfované.

Jj, to známe :)

Neříkám že dané případy nejsou problematické, ale pamatuji třeba v Division Massive zablokovali hodně hráčů, kteří měli například výrazně převyšující headshot ratio, předpoklad byl že se jedná o lidi s aimboty. Postihlo to nějaké low sensitivity hráče, včetně členů elite task force (vybraní hráči pod NDA s přístupem a poradním hlasem pro další vývoj hry), řešili to velice rychle zrušením banu.

Uplne nechapu jestli mas ban na IP nebo na ucet. Kazdopadne doplnujici otazka je mas svou verejnou IP? Mensi poskytovatele vetsinou poskytuji klientum neverejne IP. To pak znamena ze cela jejich sit vystupuje pod jednou verejnou IP ve ktere jsou vsichni zakaznici. Ban na IP ti tak klidne muze udelat uplne jiny hrac ve stejne siti tveho poskytovatele.

Mám ban na učet, ale když jsem si založil nový tak mi to psalo, když jsem zapl hru a vyskočil z battlebusu. Tak mi to napsalo byl jsi vyhozen internetovým lagem nebo za hacking.............. atd.... IP cosi nepamatuju si to. Ale můj bratr, který je na stejné wifi mu normálně jde hrát

Tak to ban na IP adresu není, spíše je to detekce multi účtů, například registrace pod stejným jménem, emailem...

Jde to nějak přepnout abych měl soukromou IP? Internet mám od MB-Systems TP LINK nevím jestli to k něčemu pomůže

Přepnout to nejde. Ale můžeš požádat poskytovatele o změnu IP. To by jít mohlo.

Ban nebyva udelen JEN na zaklade IP. Vetsinou je ve hre vic faktoru, prave aby se vyhnuli neopravnenym banum.Kazdodadne jsi byl velmi pravdepodobne zabanovan pravem, takze bych snad radeji ani neradil, jak to obchazet. :p

Jak říkám nikdo se to nedozví jestli jsem byl zabanován právem nebo ne. To už je na tobě jestli mi věřit budeš nebo ne.

Řekl bych, že spíš budeme věřit té firmě :)

????

!!!!

Mě se líbí, jak vždycky všichni cheateři píšou, že ban dostali neoprávněně. Na podporu nepíšou, ale napíšou místo toho dotaz do poradny, kde ptají, jak s tím vy.ebat! Už to je pro mě jasný důkaz, že ban je oprávněný!

Bud rád že máš ban na fortnite !!!!

ban na IP je ten nejhorsi ban a ten se odjakziva daval za nejhorsi prestupky po nekolika nahlasenich atd. takze nevinny je opravdu asi jenom 1 z milionu, navic se da provinit mnoha zpusoby, nejsou to jenom cheaty, ale plno dalsich veci.

Občas si s kamarády zahrajeme PUBG a CS GO. A ty hry jsou prolezlé cheatery, že to po chvilce znechuceně vypínáme. A pokud jsi dostal IP ban, tak si jsou na 99,99 % jistí tím, že jsi nehrál čistě. Cheaty, "pomocníčci"...Já osobně bych uvítal, aby byl Steam aktivnější a radikálnější, vůči cheaterům.Osobně si pamatuji pouze jednou, kdy kamarád dostal BAN, napsal podpoře a okamžitě mu jej zrušili. Prý měli chybu v SW a zabanovali více účtů.

Problém je že špatní hráči se často na cheatery vymlouvají, i když mě online hraní příliš nebere a sleduji ho minimálně, vím o lidech kteří svými schopnostmi ve hrách výrazně přesahují průměr a ve hrách kde není skill based matchmaking, pak takoví lidi kvůli svým schopnostem dominují a jsou ostatními označování za cheatery, protože oni jsou přece v té hře dobří...

Tak já nejsem kdovíjaký hráč, hraji to pro zábavu a pokec s přáteli. Ale když si někdo naměřuje lidi i přes zeď, přesně kopíruje jejich pohyb, aniž by je mohl vidět a dává head shoty na jedničku, tak to můžu být i nejhorší hráč na světě, ale ten člověk nehraje čistě. ANo, jsou dobří hráči, kteří mohou vzbuzovat dojem, že podvádí. Ale osobně tipuji spíše možnost, že lidé prostě podvádí, aby získali nějaký fiktivní pocit o svém umu...

To nebylo osobní, jen obecné tvrzení, že nezřídka lidi neunesou fakt že někdo může být v hraní hry výrazně lepší než oni.A třeba střelba přes zeď vůbec nemusí být důkaz jakéhokoli cheatování. Věnuji se do hloubky The Division a tam je třeba tohle na denním pořádku a rozhodně to není vždy důkaz nelegitimního hraní. Hra má jednoduše špatný netcode a kompenzace hráčům s vysokou latencí. Data o dění tak mohou na klientský počítač ze serveru dorazit s prodlevou a klient pouze vykreslí střelbu z aktuální pozice střelce, takže střelba jde třeba přes zeď i když v době co střelec střílel měl na cíl výhled. Někde na to bylo hezké video. Samozřejmě to nevylučuje že někdo něco nepoužívá, ale ne vždy jsou "jasné" věci tak jasné...

To je stejný jak ve vězení, tam jsou taky všichni nevinní Pokud by byl BAN neoprávněný, nepochybuji o tom, že by to podpora okamžitě po dotazu neopravila. Protože jim jde o prachy a samozřejmě chtějí, aby to hrálo co nejvíc lidí, aby na tom co nejvíce vydělali. Byli by sami proti sobě. Takže jestli to uznávají jako spravedlivý trest, rozhodně v tom něco bylo.

On může být ban například i za to pokud hraješ např. 50na50 a neléčíš teamového kolegu jen počkáš až zdechne a vybereš ho :DTakovejm haj-zlikum ten perma přeju a že jich muj synátor minulý týden nahlašoval asi 20 :D

no kámo ty se rozluč. IP ban? kéž by. ip ban se dá obejít na klid. tohle je něco jiného. máš ban na hwid- hardware id. na tom pc si tu hru už nezahraješ a každej počítač kde se na ten acc přihlásíš dostává taky hwid ban.

Trochu smůla no.. :-

Budte v klidu, já hrála na PS4 , najednou mi přišla zpráva na PS od nějakého hráče že mám Aim bot a už jsem se nepřihlásila :) takže jen protože že to někomu jde dostane člověk ban? Super

Dostal jsem ban bezdůvodně

Ma heki embot

Dobrý den jednou jsem hrál a najednou mě to vykoplo ze hry a kdyš jsem se chtěl zpátky přihlásit tak mi to napsalo že účet byl vypnut deaktyvovanej nevim čím to je jestli ip ale mám dva účty na jednom počítači a střídám je