» Poradna » Ostatní

Ipad

Dobrý den, před par mesici jsem si kupovala Ipad Mini (2019), zniceho nic mi ztmavl displej, tak jsem ho do iStoru zanesla na reklamaci a po 6ti dnech mi napsali, ze mi jej vymeni za novy kus. Byla jsem rada, jenze ted mi prestal zniceho nic nabijet. Fungovat zacne tak na 10te zastrceni do zdirky.Kabel na iPhonu jde normalne, restart nepomohl a ve zdirce zadny bordel nemam. Nevite, cim by to mohlo byt? Na Reklamaci se mi ho znovu davat nechce😂 Moc Vam dekuji a preji krasny den :)

Odpovědi na otázku

Jeste bych se ujistil ze pouzity kabel je original. Ale opravdu original. Mam bazosovy “original” a ten mi iPad nenabiji a funguje jen s iP a 10W zdrojem

To bude karma, pri novych iDevices som toto este nezazil.

“Nový” ze servisu je repas. To nemusí být nutné problém a také obvykle není, ale nikde není napsáno, že se nemůže pokazit. Logicky čím dříve tím lépe odnést zpět.