» Poradna » Programy

IPad tisk na HP LJ tiskárnu

Jaký program pro tisk z iPadu na HP Laser Jet síťovou tiskárnu instalovat pro občasný tisk, zdarma .

Odpovědi na otázku

Měl by být na AppStore popřípadě na stránkách HP, jak zvláštní. Vyber podle tiskárny.

Jaký program myslíš (název) ?

Driver.

Do iPad-u samozrejme žiaden driver nebudeš inštalovať! Potrebuješ apku HP Smart, https://support.hp.com/us-en/document/c03561640 a tlačiareň musí podporovať tlač cez WiFi a HP Smart.

Potřebuje aplikaci HP Easy Start, která stáhne a nainstaluje ovladače. U starších MacOS šlo stáhnout a nainstalovat vybrané ovladače přímo.Některé tiskárny vyžadují vytvořit účet u HP. Tiskne se potom přes server HP.

V iPadu neni MacOS.

Omlouvám se, máš pravdu, psal jsem to ve spěchu, je tam iOS. Appka se stáhne z Apple Store. Zbytek platí - pravděpodobně se bude muset vytvořit účet u HP a bude se tisknout přes server HP v USA. Půl světa bude vědět, co tiskneš po domácí síti. Je to odvislé od použité tiskárny.

Na iPad jsem nainstaloval HP Smart app, tiskárnu to našlo ale nevím, jak vytisknout např. web stránku z prohlížeče Safari ? V nabídce tisk nikde není...