» Poradna » Notebooky

IPad Air 2 64GB Wifi verze

ZdravímVšiml jsem si na svém iPadu, že přestal uspávat displej.Pokud ho nezamknu, tak svítí pořád a svítí celou noc. Nevíte čím by to mohlo být?Pomůže obnovení iPadu pomocí IPSW?Předem děkuji

Odpovědi na otázku

teoreticky muze pomoct reinstalace iOS ale neobnovoval bych ze zalohy

Díky za info, já ze zálohy neobnovuju, vždy dělám čistý reset.

Vlez do Nastaveni - Obecne - Uzamceni - ...Nemas tam nahodou Nikdy?

To bylo to první co mě zajímalo, je tam po 2 minutách uzamknout a ani po 5 minutách to neuzamkne, asi udělám tu obnovu a uvidím.

A neco z tohoto?http://www.igeeksblog.com/iphone-wont-go-into-sleep... Je to sice pro iPhone, ale u iPadu to je stejne...

Nebeží na pozadí niečo, čo blokuje? V PC/win blokuje video, alebo istý typ app

ios neni windows

Obnovení pomocí ISPW pomohlo. Děkuji za informace