» Poradna » Ostatní

Ipad 2 s OS7 je zamčený

Neporadil by mi prosím někdo jak odemknout zamčený ipad2 s novým OS7? Děti se ho nenápadně zmocnily a vyťukaly tam nějaký špatný kód a tím se uzamčel. Teď netuším co s tím. Díky

Odpovědi na otázku

Připojit k Itunes->restoreData sbohem, pokud tam nebyl jailbreak a OpenSSH.

tak nevím co se stalo, ale po 10 minutách co bylo zablokováno, mě to opět vyzvalo k naťukání 4 místného hesla a bylo to. Hned jsem to v nastavení pro sichr zrušil. ale díky.btw. hnusnější vzhled OS jsem neviděl, než nynější ios7. zlatý, starší, krásný verze.

Dobrý den, mě se stalo skoro to samé až na to, že sem si žádné heslo nenastavila pro odemknutí a i přesto ho to po mě chtělo dospělo to k tomu, že sem si Ipad mini zablokovala úplně a chce to po mě abych se přihlásila k iTunes,ale tam mi to nic takového nenabízí. Nevíte co s tím? Děkuji moc za Vaši odpověd.

Mám uplně stejný problém. K iTunes se dá připojit když je iPad vypnutý, držíte homu button a připojíte kabel, poté eště chvilku držíte a pak iTunes nabídne obnovení. Jenže mě se v části procesu iPad spustí a furt je zablokovaný. :/ Nevím si s tim rady.